2017

  • OT: el reencuentro (RTVE) – Premi de la crítica del FESTVAL al millor programa d’entreteniment.
  • Tu Cara Me Suena (Antena 3) Premio Aquí TV al millor talent show d’Espanya.
  • Tu Cara Me Suena (Antena 3) – Premi Iris de l’Academia de TV al millor programa d’entreteniment.

2016

  • Tu Cara Me Suena (Antena 3) Premi ‘Teletuitero’ al millor programa d’entreteniment 2016.
  • Tu Cara Me Suena (Antena 3) Premi ‘El Televisero’ al millor concurs-reality 2016.
  • Premi Talento de la Academia de TV a Jordi Rosell, productor executiu i director de programes a Gestmusic.
  • OT: en concierto, premi al millor esdeveniment televisiu per ‘Premios Telemagazine 2016’.
  • OT: el reencuentro, premi a la millor producció televisiva per TVR (Rioja Televisión).
  • Tu Cara Me Suena (Antena 3) Premi FAPAE 2016 al format espanyol amb major repercussió internacional.
  • Tu Cara Me Suena (Antena 3) – Premi de la crítica del FESTVAL al millor programa d’entreteniment.

2015

  • Tu Cara Me Suena (Antena 3) Premi Ondas Nacional de Televisió com a millor programa d’entreteniment.
  • Tale E Quale Show (Italia, Tu Cara Me Suena) – Premi Regia Televisiva.
  • Tale E Quale Show (Italia, Tu Cara Me Suena) – Premi programma dell’anno (Premi votat pel públic).

2014

  • A Tua Cara Nao Me È Estranha (Portugal, Tu Cara Me Suena) – Premi TV 7 Días al millor programa d’entreteniment.
  • Gestmusic – Premi Zoom d’Honor d’Igualada com a productora.
  • Gestmusic – Premi Alegría de Vivir com a productora catalana.
  • Premi Talento de l’Academia de TV per a Montse Claros.
  • ¡Ahora Caigo! (Antena 3) – Premi Ondas al millor presentador, Arturo Valls.
  • ¡Ahora Caigo! (Antena 3) – Premi Iris de l’Academia de TV al millor presentador de programes, Arturo Valls.
  • Tu Cara Me Suena (Antena 3) – Premi ‘El Televisero’ al millor programa.

2013

  • Tu Cara Me Suena (Argentina) – Premi TATO a la millor escenografia.
  • Tu Cara Me Suena (Argentina) – Premi TATO al millor programa, categoria Big Show.
  • Tale E Quale Show (Italia, Tu Cara Me Suena) – Premi Regia Televisiva Trasmissione dell’anno.
  • Tale E Quale Show (Italia, Tu Cara Me Suena) – Premi Regia Televisiva al programa Top Ten.
  • Tu Cara Me Suena (Antena 3) – Premi de la crítica FESTVAL al programa més divertit.
  • Tu Cara Me Suena (Antena 3) – Premi Iris de l’Academia de TV al millor maquillatge, perruqueria i caracterització a l’equip del programa.

2012

  • Tu Cara Me Suena (Antena 3) – Premi C21 Frapa Awards, the best competition realiti format.
  • Tu Cara Me Suena (Antena 3) – Premi Iris de l’Academia de TV al millor maquillatge, perruqueria i caracterització a l’equip del programa.
  • Tu Cara Me Suena (Antena 3) – Premi Antena d’Or al millor presentador, Manel Fuentes.
  • ¡Ahora Caigo! (Antena 3) – Premi Zapping a Arturo Valls com a millor presentador.

2011

  • Tu Cara Me Suena (Antena 3) – Premi Iris de l’Academia de TV al millor maquillatge, perruqueria i caracterització per a Raquel González.
  • Atrapa un Millón (Antena 3) – Premi Zapping al millor programa d’entreteniment /concurs.
  • Atrapa un Millón (Antena 3) – Premi Ondas al millor programa d’entreteniment.
  • Atrapa un Millón (Antena 3) – TP d’Or al millor presentador, Carlos Sobera.
  • Atrapa un Millón (Antena 3) – TP d’Or al millor concurs.
  • Atrapa un Millón (Antena 3) – Premi FESTVAL per al programa descobriment.
  • Premi Talento de l’Academia de TV per a Tinet Rubira.

2008

  • El Hormiguero (Cuatro) – Premi Iris de l’Academia de TV al millor programa d’entreteniment.
  • El Hormiguero (Cuatro) – Premi Ondas al millor programa d’entreteniment.

2007

  • Operación Triunfo (Telecinco) – Premi Ondas al millor presentador, Jesús Vázquez.

2006

  • Gala 50 Aniversario TVE – Premi Iris de l’Academia de Televisió al millor escenògraf, Luis Gracia.
  • ¡Mira Quién Baila! – Premi Iris de l’Academia de Televisió al millor escenògraf, Luis Gracia.
  • Channel Nº 4 – TP d’Or al millor magazine.
  • Operación Triunfo i ¡Allá Tú! (Telecinco) – TP d’Or al millor presentador, Jesús Vázquez.
  • Operación Triunfo (Telecinco) – TP d’Or al millor concurs reality.

2005

  • ¡Mira Quién Baila! – TP d’Or al millor concurs reality.
  • Operación Triunfo (Telecinco) – Premi Ondas al millor programa d’entreteniment.
  • Operación Triunfo i ¡Allá Tú! (Telecinco) – TP d’Or al millor presentador, Jesús Vázquez.

2004

  • ¡Allá Tú! (Telecinco) – TP d’Or al millor presentador, Jesús Vázquez.
  • Eurojunior (TVE) – TP d’Or al millor concurs reality.

2003

  • Crónicas Marcianas (Telecinco) – TP d’Or al millor presentador, Javier Sardà.
  • Crónicas Marcianas (Telecinco) – TP d’Or al millor programa d’espectacles i entreteniment.
  • Operación Triunfo (TVE) – TP d’Or al millor concurs reality.

2002

  • Operación Triunfo (TVE) – Premi Ondas al fenomen musical discogràfic ‘Operación Triunfo’, i en particular al David Bisbal per l’èxit del disc Corazón Latino.
  • Operación Triunfo (TVE) – Premi Ondas al millor programa d’entreteniment.
  • Crónicas Marcianas (Telecinco) – TP d’Or al millor presentador, Javier Sardà.
  • Operación Triunfo (TVE) – TP d’Or al millor programa d’espectacles i entreteniment.

2001

  • Operación Triunfo (TVE) – Premi Zapping al millor concurs.
  • Operación Triunfo (TVE) – TP d’Or al millor presentador, Carlos Lozano.
  • Operación Triunfo (TVE) – TP d’Or al millor programa d’espectacles i entreteniment.
  • Operación Triunfo (TVE) – Premi Iris de l’Academia de Televisió com a millor programa d’entreteniment.
  • Operación Triunfo (TVE) – Premi Iris de l’Academia de Televisió a Albert Grau per millor producció.
  • Operación Triunfo (TVE) – Premi Iris de l’Academia de Televisió a Ferran Armengol per millor realització.
  • Operación Triunfo (TVE) – Premi Iris de l’Academia de Televisió per a Tinet Rubira per millor direcció.

2000

  • Crónicas Marcianas (Telecinco) – Premi Ondas al millor programa d’entreteniment.
  • Crónicas Marcianas (Telecinco) – TP d’Or al millor programa espectacle d’entreteniment.

1999

  • Crónicas Marcianas (Telecinco) – Premi Iris de l’Academia de Televisió al millor comunicador de programa d’entreteniment per a Javier Sardà.
  • Lluvia de Estrellas (Antena 3) – TP d’Or al millor programa d’espectacles i entreteniment.
  • Alta Tensión (Antena 3) – TP d’Or al millor presentador, Constantino Romero.

1998

  • Lluvia de Estrellas (Antena 3) – Premi Zapping com a millor presentador, Bertín Osborne.
  • La Parodia Nacional (Antena 3) – Premi Ondas al millor programa d’entreteniment.
  • Crónicas Marcianas (Telecinco) – TP d’Or al millor programa espectacle d’entreteniment.
  • Crónicas Marcianas (Telecinco) – TP d’Or al millor presentador, Javier Sardà.
  • Crónicas Marcianas (Telecinco) – Premi Antena d’Or per a Javier Sardà a la categoria de Televisió.
  • Crónicas Marcianas (Telecinco) – Rosa de Plata del Festival de Montreux al millor programa de varietats.

1997

  • Moros y Cristianos (Telecinco) – TP d’Or al millor programa d’entrevistes i debat.
  • Crónicas Marcianas (Telecinco) – TP d’Or al personatge revelació, Martí Galindo.
  • Crónicas Marcianas (Telecinco) – TP d’Or al millor presentador, Javier Sardà.
  • Crónicas Marcianas (Telecinco) – TP d’Or al millor programa magazín i varietats.

1996

  • La Parodia Nacional (Antena 3) – TP d’Or al millor presentador, Constantino Romero.
  • La Parodia Nacional (Antena 3) – TP d’Or al millor concurs.

1995

  • Una hora amb Vittorio Gassman (TV3) – Premi Ondas, menció especial del jurat per a Rosa María Sardà.

1987

  • Tariro, Tariro (TV3) – TP d’Or al millor programa d’entreteniment.
  • No Passa Res! (TV3) – Premi Ondas millor de programa televisió.

Este sitio web utiliza cookies. Si continua navegando, consideramos que acepta su uso. Más información en la política de cookies

Los ajustes de cookies de esta web están configurados para "permitir cookies" y así ofrecerte la mejor experiencia de navegación posible. Si sigues utilizando esta web sin cambiar tus ajustes de cookies o haces clic en "Aceptar" estarás dando tu consentimiento a esto.

Cerrar